Hľadáme skúseného kontrolóra, ktorý sa dokáže na veci pozerať zo širokého záberu a má plynulú znalosť maďarského jazyka.

Vaša pracovná náplň bude:

  • Podpora aktivít našej spoločnosti na Slovensku aj na medzinárodných trhoch
  • Príprava pravidelných reportov a ich analýza
  • Údržba a zlepšovanie stávajúcich reportov
  • Účast na projektoch v oblasti controllingu
  • Zpracování podkladov pre tvorbu forecastov, rozpočtov a budúceho plánovania
  • Podpora konsolidačného týmu
  • Ad hoc analýzy podľa potrieb nadriadených

Ponúkame vám:

  • Mobilný telefón + notebook
  • Zmluvu na dobu neurčitú
  • Možnosť kariérneho postupu
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Firemné benefity – zľavy na šport, kultúru, pravidelné školenia vlastnej tréningovej akadémie

Požadujeme:

  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Pokročilá znalosť MS Excel (kont. tabuľky, funkcie, podmienené formátovanie...)
  • Komunikatívna znalosť anglického a plynulá znalosť maďarského jazyka
  • Zmysel pre detail
  • Analytický prístup a týmový duch