Máš rád autá, si technicky orientovaný človek, ktorý je aj komunikatívny a prozákaznícky orientovaný? Hľadáme práve teba. Tak nečakaj a pošli nám svoje CV.

Vaša pracovná náplň bude:

  • denne budeš sedieť jazdiť a obhliadať rôzne značky, modely áut - občas aj Maserati :), ktoré nám zákazníci chcú predať
  • budeš stále medzi ľudmi - team výkupu, pobočky aj so zákazníkmi
  • využiješ a zdokonalíš svoje obchodnícke vlohy pri argumentácii cien

Ponúkame vám:

  • samostatnú a zodpovednú prácu
  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • motivačný bonus na základe dosiahnutých výsledkov
  • možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu

Požadujeme:

  • Kladný vzťah k autám
  • veľmi dobrá orientácia na automobilovom trhu (značky, modely, ceny, atď.)
  • schopnosť identifikovať vady automobilov (mechanické, kozmetické - lakovanie)
  • analytické myslenie, príjemné vystupovanie
  • samostatnosť, odolnosť voči stresu
  • časová flexibilita a ochota cestovať medzi pobočkami
  • vysoké pracovné nasadenie
Vodičský preukaz skupina B