Baví ťa komunikácia so zákazníkmi, práca s PC, administratíva? Máš rada aktívnu prácu a živé prostredie? Tvoje organizačné schopnosti sú na dobrej úrovni? Vyhovuje ti práca v poobedných hodinách? Ak si sa vo vyššie uvedených riadkoch našla, potom hľadáme práve teba!

Vaša pracovná náplň bude:

Komunikácia so zákazníkmi Starostlivosť o návštevníkov Autocentra Riešenie vzniknutých situácií so zákazníkmi Prepájanie telefonátov Reporting Iné administratívne činnosti Zákaznícky servis Komunikácia s ostatnými oddeleniami

Ponúkame vám:

Práca v stabilnej spoločnosti a v priateľskom kolektíve Možnosť kariérneho a profesného rastu Kompletné zaškolenie na pozíciu zaujímavú, rôznorodú prácu Pracovná doba od 12:00 do 20:30

Požadujeme:

PC schopnosti na pokročilej úrovni (hlavne práca s Excelom) Príjemné vystupovanie Komunikatívnosť Proaktívny prístup k zákazníkom Kľudná a stabilná povaha, schopnosť riešiť s prehľadom vzniknuté situácie Odolnosť voči stresu, maximálna flexibilita Pozícia je vhodná aj pre šikovnú absolventku