Hľadáme kolegu s výbornou znalosťou mechaniky automobilov a organizačnými schopnosťami. Budete sa priamo spolupodielať na riadení pobočky jednej z najdynamickejších firiem na trhu. Vaše rozhodnutia budú priamo ovplyvňovať predajné výsledky pobočky.

Vaša pracovná náplň bude:

Vašou zodpovednosťou na pozícii bude:

  • kontrola vozového parku na pobočke
  • kontrola vykúpených vozidiel - kontrola dodržiavania procesov
zásobovanie pobočiek z centrálneho skladu, riadenie transportov
  • kontrola dodržiavania pred-predajných procesov na pobočke
  • kontrola aktuálnosti cien
návrh vozidiel na opravy - identifikácia závad a nacenenie opráv
  • monitorovanie priebeh opráv a ostatná administratívna činnosť
  • kontrola starostlivosti a prípravy automobilov pred predajom
umývania, čistenia automobilov
  • zodpovednosť za sklad pneumatík

Ponúkame vám:

Úspešnému kandidátovi ponúkame: samostatnú a zodpovednú prácu

  • zázemie stabilnej spoločnosti
motivačný bonus na základe dosiahnutých výsledkov
  • možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu
  • možnosť spolupodielať sa na riadení pobočky
  • možnosť cestovania medzi pobočkami spoločnosti

Požadujeme:

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • veľmi dobrá orientácia na automobilovom trhu (značky, modely, ceny, atď.)
  • schopnosť identifikovať vady automobilov (mechanické, kozmetické - lakovanie)
  • analytické myslenie, príjemné vystupovanie
  • samostatnosť, odolnosť voči stresu
  • časová flexibilita a ochota cestovať
  • riadiace schopnosti
  • zodpovednosť
Vodičský preukaz
  • B