Szereted az autókat és értesz is hozzájuk, szeretsz emberekkel kommunikálni, jó a meggyőző képességed valamint ügyfél orientált vagy? Akkor itt a helyed nálunk! Küld el e-mailben a fényképes önéletrajzodat nekünk! Na pozícii sa uplatní sebavedomá osobnosť so skúsenosťami z automobilovej oblasti, zákazníckeho servisu alebo obchodu, ale aj neskúsený človek, ktorý je ochotný na sebe pracovať.

Vaša pracovná náplň bude:

Szereted az autókat és értesz is hozzájuk, szeretsz emberekkel kommunikálni, jó a meggyőző képességed valamint ügyfél orientált vagy? Akkor itt a helyed nálunk! Küld el e-mailben a fényképes önéletrajzodat nekünk! Feladataid közé fog tartozni:

  • ügyfelekkel való kommunikáció
  • ügyfelek eladó autójának felvásárlása
  • próba körre menni (B kategóriás jogosítvány megléte szükséges)
  • gépjárművek műszaki és esztétikai állapotának meghatározása
  • belső rendszeren történő adminisztráció

Ponúkame vám:

  • egy hónapból csak 15 napot kell dolgozni, 12 óra/nap, rövid és - hosszú hét beosztással
  • szállást biztosítunk
  • iváló fizetés
  • intenzív képzési programokat
  • biztosítunk Szlovákiában és
  • Csehországban - sokszínű munkakör
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • saját célra történő autó vásárláshoz kedvezményt adunk - családias légkör
  • karrier lehetőség
  • stabil hátteret (már 25 éve a legjobbak vagyunk a szakmánkban)

Požadujeme:

  • lásku k autám
  • skúsenosti s automobilmi zo servisu, školy alebo ako hobby
  • orientácia na automobilovom trhu (značky, modely, ceny atď.)
  • proaktívny prístup
  • pozícia je vhodná aj pre šikovných absolventov - mechanikov s absolvovanou min. školskou praxou, ktorí majú dobrú znalosť mechaniky vozidiel a komunikačné schopnosti a hlavne, neboja sa ich ukázať!