Hľadáme kolegu/gyňu do stredného manažmentu našej sesterskej spoločnosti s výkonom práce v Maďarsku.

Vaša pracovná náplň bude:

  • Zodpovednosť za poskytovanie finančných služieb a poistení
  • Realizácia a tvorba nových produktov
  • Jednanie a rozvoji vzťahov s obchodnými partnermi
  • Revízie stávajúceho portfólia a procesov produktového financovania a jeho další vývoj, implementácie zmien, hodnotenie ziskovosti partnerov
  • Maximalizácia ziskov z finančných služieb a predajov a dosahovania KPI
  • sledovanie trhu
  • obchodné a metodické vedenie pobočiek
  • pravidelný reporting

Ponúkame vám:

  • Stabilitu jednotky na trhu s jazdenými a zánovnými autami
  • Adekvátne zaškolenie a systém vzdelávania
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Služobný automobil, notebook, smartphone
  • možnosť ďalšieho rastu
  • Benefity zamestnanca AAA Auto

Požadujeme:

  • Pracovné skúsenosti v obchodnej pozícii vo finančnom sektore
  • Širšia znalosť finančných produktov
  • výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Silná orientácia na výsledky
  • Znalosť maďarského jazyka